O NAS

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Oferowanie uznanych na całym świecie systemów uzdatniania wody w postaci najwyższej jakości dystrybutorów filtrujących stanowi główne spectrum naszej działalności. 13-letnie doświadczenie, a także nieustanne rozwijanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji w zakresie nowoczesnych technik filtrowania wody, pozwala nam cieszyć się niesłabnącym uznaniem zarówno Klientów komercyjnych, jak i detalicznych. Zapewniamy nie tylko profesjonalne, oparte o indywidualne potrzeby, doradztwo, ale także kompleksowy i czytelny system serwisowania sprzętu.

W naszej ofercie znajdą Państwo dystrybutory filtrujące, które doskonale sprawdzają się w dużych zakładach produkcyjnych, biurach i placówkach publicznych, oraz szeroki wybór wkładów filtracyjnych, umożliwiających spożywanie czystej i zdrowej wody w domowym zaciszu. Oferowane urządzenia są produkowane z myślą o proekologicznych postawach – zasada ich działania pozwala m.in. na ograniczenie ingerencji w środowisko naturalne. Naszym Klientom chcemy zagwarantować także komfort i bezpieczeństwo użytkowania, dlatego wszystkie dystrybutory filtrujące posiadają atesty higieny i certyfikaty jakości.

Do współpracy zapraszamy firmy oraz Klientów indywidualnych, którym zależy na korzystaniu z najprostszych i jednocześnie najbardziej ekonomicznych rozwiązań w dziedzinie filtrowania wody. Innowacyjna technologia, na której oparta jest produkcja dystrybutorów filtrujących, elastyczne rozwiązania dotyczące zakupu oraz stała współpraca w zakresie serwisowania sprzętu sprawiają, że możemy poszczycić się współpracą z Klientami z całej Polski. Nasze dystrybutory filtrujące znaleźć można w mieszkaniach, domach oraz siedzibach firm w takich miastach, jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław, Opole, Katowice czy Łódź.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

NASZA MISJA

Zapewnianie zdrowia, bezpieczeństwa, poszanowania środowiska naturalnego, a także dostarczanie najbardziej ekonomicznych i funkcjonalnych rozwiązań to naczelne towarzyszące nam idee.

Bycie na bieżąco z nowościami technologicznymi w zakresie uzdatniania wody pozwala oferować sprawdzone systemy, które oprócz ułatwień w codziennym dostarczaniu wody do zakładów, zapewniają ograniczenie spożywania zanieczyszczonej wody przez najbliższych oraz współpracowników. Dodatkowo w zgodzie z Matką Ziemią i z pełniejszym portfelem!

To, co wyróżnia nasze dystrybutory filtrujące spośród powszechnie już znanych technik uzdatniania wody i jednocześnie odpowiada za wyjątkowe korzyści, płynące z ich użytkowania, to sposób działania. Opiera się ono na bezpośrednim podłączeniu do sieci wodociągowej urządzenia, wyposażonego w najwyższej jakości filtry, blokujące nawet najmniejsze zanieczyszczenia.

NASZE ODDZIAŁY