Oferta SPECJALNA dla SZKÓŁ i PRZEDSZKOLI

Slide background
Slide background
Slide background

Miesiąc dzierżawy za 0, -zł. Zamów bezpłatny test

Dystrybutor filtrujący to idealne rozwiązanie dla szkół i przedszkoli. Jeden, stały, przewidywalny koszt. Brak konieczności gospodarowania miejsca na baniaki, a także szybki i pewny serwis.

Zgodny ze znowelizowaną ustawą o bezpieczeństwie żywności i żywienia która wchodzi w życie od 1 września 2015 r.

Bez ograniczeń dostępu, w ramach żywienia zbiorowego!

Gwarantowana wymiana filtrów 2 razy w roku!

Zastanawiasz się nad dostawami wody dla klasy Twojego dziecka?

Nie kupuj drogiej i niehigienicznej wody w baniakach

Stała cena najmu bez względu na ilość wypitej wody

To zdecydowanie mniej niż codziennie wydajesz na butelkę wody. Ty zyskujesz a Twoje dziecko ma lżejszy plecak!!!

Ceny dzierżawy obejmują: montaż, wymianę filtrów co 180 dni, sanityzację, odkamienianie, wszelkie naprawy

Zapraszamy do bezpłatnego wypróbowania naszego dystrybutora filtrującego!

Skontaktuj się z Nami 🙂

8 + 0 = ?

Czy wiesz, że...

Od 1 września 2015 r., czyli z początkiem nowego roku szkolnego, wejdzie w życie nowelizacja ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, zgodnie z którą firmy prowadzące sklepiki szkolne nie będą mogły sprzedawać w nich tzw. śmieciowego jedzenia, czyli zawierającego znaczne ilości składników niezalecanych dla rozwoju dzieci. W sklepikach nie będą już dostępne takie produkty, jak: chipsy, napoje energetyzujące, jedzenie typu fast food i instant.

Nowe przepisy ograniczają możliwość sprzedaży dzieciom i młodzieży żywności, do której dodawane są cukry i substancje słodzące, a także żywności o dużej zawartości tłuszczu lub soli. Promowane jest natomiast spożywanie warzyw, owoców i żywności bogatej w wapń oraz picie wody.

Czy wiesz, że...

Dystrybutory filtrujące są idealnym rozwiązaniem wychodzącym na przeciw powyższym zmianom. Oferujemy dystrybutory filtrujące dla szkół i przedszkoli gdzie duża liczba użytkowników wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na wodę pitną. Proponujemy rozwiązanie które przy dużym zapotrzebowanie na wodę zapewnia stały niski koszt bez względu na ilość wypitej wody. Skorzystanie z naszej propozycji wiąże się z redukcją kosztów ponoszonych z tytułu zapewnienia wody pitnej użytkownikom.