Zalety dystrybutorów filtrujących.

To, co wyróżnia nasze dystrybutory filtrujące spośród powszechnie już znanych technik uzdatniania wody i jednocześnie odpowiada za wyjątkowe korzyści, płynące z ich użytkowania, to sposób działania. Opiera się ono na bezpośrednim podłączeniu do sieci wodociągowej urządzenia, wyposażonego w najwyższej jakości filtry, blokujące nawet najmniejsze zanieczyszczenia.

Na zdrowie!

Dzięki nowoczesnej technologii nie dopuszczamy, by do organizmu dostawały się metale ciężkie, toksyny, pestycydy, toksyny, chlor oraz… ścieki. Niewielu z nas ma świadomość, że konsekwencje zardzewiałych wodociągów, nieszczelnych pomp ciśnieniowych i zapchanych kranów trafiają często do szklanek. W wyniku zastosowania proponowanego systemu filtrowania wody możemy mieć pewność, że zawiera ona optymalną dawkę takich składników mineralnych, jak sód, wapń, fluor czy potas. Unikniemy też przykrego zapachu wody oraz osadu na ściankach szklanek.

Bądź eko!

Przede wszystkim dlatego, że rezygnujemy z butli i baniaków – a zatem ograniczamy także konieczność ich wytworzenia, transportu, magazynowania i utylizacji. Światowe organizacje ekologiczne poddają w wątpliwość słuszność picia wody butelkowanej lub pochodzącej z baniaków. Zwracają uwagę głównie na ogromną ilość energii, zużywaną przy ich produkcji, oraz na powstające w jej wyniku zbędne odpady. Instalując nowoczesny system filtrowania wody oczyszczamy wodę wodociągową i nie ingerujemy tym samym w środowisko naturalne.

Pij bezpiecznie!

W zakresie bezpieczeństwa przewaga dystrybutora filtrującego nad baniakowym polega na wyeliminowaniu kontaktu serwowanej wody z powietrzem. Mechanizm urządzeń pozwala na zapewnienie ochrony przed bakteriami i dlatego stosowany jest w rejonach klęsk żywiołowych. Filtry zamontowane w dystrybutorach zatrzymują m.in. muł, piasek, drobiny metali, a specjalny system dezynfekcji promieniami UV dodatkowo działa bakteriobójczo.

Myśl oszczędnie!

Stosowanie dystrybutorów filtrujących to także gwarancja funkcjonalnego i ekonomicznego użytkowania. Komfort związany jest przede wszystkim ze stałym i nieograniczonym dostępem do schłodzonej i ciepłej wody. Istotna jest także minimalna przestrzeń, jaką zajmuje dystrybutor, a także brak konieczności wyodrębniania specjalnego pomieszczenia, w którym składowane są butle ze standardowych dystrybutorów. Inwestycja w dystrybutory filtrujące to oszczędność finansowa – wysoka wydajność mechanizmów oraz stałe, miesięczne koszty pozwalają oszczędzać niezależnie od pory roku.